09/06/2023: NIEUWE MEDEWERKERS: Manon en Sylvie

Graag stellen wij jullie onze twee nieuwe medewerkers voor!

Vanaf heden wordt ons team versterkt door deze toppers.

Sylvie (links) verwelkomen we als management assistant. Sylvie brengt ruim 20 jaar ervaring mee en zet voortaan bij Centum haar organisatorische en administratieve skills in ten voordele van ons team en het cliƫnteel. Zij plaatst met veel plezier haar schouders onder het databasebeheer en programmatie en het uitwerken van diverse processen die meehelpen aan de digitalisering van ons kantoor. Alles met heel veel nauwkeurigheid en oog voor detail.

Na het doorlopen van een succesvolle stage maakt Manon (rechts) al enkele maanden deel uit van ons team. Nu komt ze ook permanent het team versterken. Ze zal als junior dossierbeheerder starten aan haar werkavontuur.

We wensen hen allebei heel veel succes toe!